kilka słów o mnie

Cześć! Mam na imię Miecia, urodziłam się w rodzinie pojazdów ciężarowych i od dzieciństwa byłam uczona jak być wyśmienitą śmieciarką. Swoją premierę miałam 29 sierpnia 2019 roku w Warszawie.

Na miejscu nie było wyścigu na prędkość oraz porównywania liczby koni jakie posiadam pod maską. Powstałam w innym celu…

Nie jestem zwykłą śmieciarką. Jestem Miecia. W moim wnętrzu nie znajdziesz odpadów, a wystawę, pokazującą jak ważny w życiu każdego z nas jest recycling oraz jak wygląda życie butelki PET, po umieszczeniu jej w żółtym koszu.

miecia żółta śmieciarka

W zeszłym roku zwiedziałam wiele miast i miasteczek między innymi: Tychy, Łęczyce, Warszawę, Białystok, Olsztyn, Poznań oraz wiele, wiele innych! Łącznie mogliście mnie poznać w 17 lokalizacjach.

Spotkałam wiele ciekawych osób, z niektórymi zaprzyjaźniłam się i wciąż wymieniamy się zdjęciami z podróży na insta.

Przyjaciele zainspirowali mnie do zainteresowania się środowiskiem i zrównoważonym rozwojem, zaczęłam więc zaglądać do swojego wnętrza, do tego co wyrzucają ludzie.

Mogę śmiało, z uśmiechem na masce powiedzieć – jestem w tym ekspertką.

Świat się zmienia i zaczęłam dostrzegać, co jest ważne. Stąd moja transformacja w strefę edukacyjną. Skoro nawet ja dbam o środowisko, to co hamuje Ciebie?

Jeśli nie wiesz co dzieje się z plastikiem czy butelką PET po wyrzuceniu jej do żółtego kosza zapraszam Cię na spacer po moim wnętrzu.

Jak tylko mnie poznasz, obiecuje Ci, że zostaniemy przyjaciółmi. Łączy nas przecież troska o największe wspólne dobro jakie mamy - nasze środowisko, Ziemię.

To co, przyłączysz się do działań?

Skontaktuj się ze mną, z chęcią opowiem Ci więcej o sobie i odpowiem na Twoje pytania.

napisz do Mieci

kontakt do Mieci
miecia żółta ciężarówka